Branżowa Szkoła I stopnia

"Bo miłość jest niewiadomą"

12 lutego 2016
"Bo miłość jest niewiadomą"
konkurs walentykowy
    W dniu 12.02 odbył się w naszej szkole uroczysty apel walentynkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Składał się on z dwóch części. Po pierwsze zostały ogłoszone wyniki konkursu walentynkowego, a następnie rozdane karki walentynkowe, które uczniowie wrzucali do umieszczonej na korytarzu skrzynki na listy.
W dniu 11.02 jury składające się z nauczycieli oraz Przewodniczącej Szkoły wraz z zastępcą uzgodnili następujący werdykt:

W kategorii na najbardziej zakochaną kartkę:
I miejsce - Daria Fuchs z ZSZ
I miejsce  - Sylwia Urbańczyk z SPdP
 Wyróżnienia: Kacper Jekiełek, Magdalena Kmiecik, Piotr Maciborek, Krystian Siwak, Anna Skwarczyńska (SPdP)

W kategorii na najpiękniejszy wiersz miłosny:
I miejsce - Dariusz Seruga (SPdP)
Wyróżnienia: Edyta Rymarczyk (ZSZ), Tomasz Kaspera (SPdP)

Apel był bardzo radosny i każdy z uczestników konkursu otrzymał upominek. Niemałe emocje towarzyszyły nam również w czasie rozdawania walentynkowej poczty :-)