Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Babski dzień

8 marca 2018
Babski dzień
...czyli coś dla ciała, coś dla ducha
    W dniu 8 marca, jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. W tym dniu przybyli do nas zaproszeni goście: lekarz ginekolog pani Anna Gałuszka- Bednarczyk, uczennice szkoły fryzjerskiej z PZ4 pod opieką pani Katarzyny Zając oraz dziewczęta z SOSW w Chrzanowie i naszego gimnazjum.
   Oprócz spotkania dotyczącego zdrowia kobiety dziewczęta uczyły się jak dbać o włosy, skórę i paznokcie, zdobywały wiedzę na temat technik makijażu, miały okazję poczuć się jak modelki, pozując do zdjęć „na ściance” w pięknych fryzurach, makijażach i wybranych przez siebie sukniach oraz nakryciach głowy. Oczywiście największą furorę zrobiły suknie ślubne.
    Z kolei podczas warsztatów rękodzieła każda z uczennic wykonała „drzewko słodkości”. Uczennice pod opieką pani Renaty Knapczyk przygotowały zdrowy i jakże smaczny poczęstunek, natomiast uczennice z SOSW w Chrzanowie pokaz układu tanecznego. Impreza zakończyła się wspólnym karaoke. W tym dniu każda z uczennic czuła się w swoim żywiole. A Panowie?? No cóż, spędzili dzień poza szkołą, ale czy nam ich tak bardzo brakowało? Sami oceńcie oglądając fotorelację :-)

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat